Markalarımız

Rames Cafe - Restoran

 

Ramiz restoranlarında edindiğimiz tecrübeyi yeni bir konseptle Rames Cafe’ye taşıdık. Temelleri 2006 yılında atılan Rames Cafe konsepti, Ramiz’in geleneksel köftelerinin yanı sıra; kahvaltı çeşitleri, hamburger seçenekleri, pizza, geleneksel ve özel makarnalara kadar birçok farklı lezzeti bir araya getiriyor. Konseptin bir diğer özelliği ise, cafe keyfini rahatça yaşayabileceğiniz keyifli ortama sahip olmasıdır. Rames Cafe’lerde, kış aylarında sıcak içecekleri, yaz akşamlarında hafif salata seçenekleriyle gününüzü renklendirebilirsiniz. 

 

Ramiz Grill House

Et konusundaki tecrübemiz ve yoğun talepler sonucu hazırladığımız en üst segment yan markamızdır. En kaliteli ve en lezzetli etin sunulduğu Grill House konseptimiz, ilk olarak Antalya Konyaaltı'nda hizmete başlamıştır.

 

Kilogram 

1 porsiyon ile doymayan müşterilerimizin müptelası olacağı, bol bol Ramiz ürünleri içeren, "kilo ile et-köfte" konseptimiz Kilogram. Lezzetten ödün vermeden, kaliteli servis ve hizmetimize devam edeceğimiz markamız ile çok yakında hizmet vermeye başlayacağız.

 

Ramiz Plus

Standart “Ramiz” konseptinin yanında, birçok ekstra ürün barındıran bu marka, genellikle büyük ölçekli lokasyonlarda tercih edilmektedir. Izgara çeşitlerinin yanında dünya mutfağından birçok lezzet menüsünde yer almaktadır.